Nasze cele

Uważamy, że edukacja to dużo więcej niż podstawa programowa. Szczególnie jeśli mowa o edukacji domowej.
Dlatego chcielibyśmy, aby nasza szkoła była miejscem spotkań i inspiracji.

Oferta bezpłatna

Wszyscy nasi uczniowie oraz ich rodzice / opiekunowie są zaproszeni do korzystania z poniższych możliwości:

Podręczniki i legitymacja

Każde dziecko w edukacji domowej w klasach 1-8 ma prawo do otrzymania  podręczników oraz legitymacji szkolnej. Na koniec roku otrzymuje świadectwo szkolne.

Edukacja domowa i przyjazne egzaminy

W naszej szkole edukacja domowa oraz egzaminy są bezpłatne. Egzaminy są przeprowadzane w przyjaznej atmosferze, a dzieci wychodza z nich z poczuciem, że zostały wysłuchane i docenione.

Konsultacje z nauczycielami

Uczniowie i ich rodzice mają możliwość skontaktowania się z nauczycielem egzaminującym. Staramy się eliminować z egzaminów elementy zaskoczenia i jesteśmy gotowi do pomocy.

Pomoce naukowe online

Nasi uczniowie mają dostęp do platform edukacyjnych, jak Balon Blum czy Eduelo. Jest to dobry i atrakcyjny dla dzieci sposób przećwiczenia i sprawdzenia zdobytej wiedzy.

Spotkania online

Każdego miesiąca spotykamy się z zainteresowanymi rodzicami naszych uczniów oraz starszymi uczniami online. Jest to czas na uzyskanie wsparcia lub odpowiedzi na pytania.

Spotkania warsztatowo-integracyjne

W jedną sobotę w miesiącu organizujemy spotkania rodzin ed. Jest to czas, kiedy dzieci spędzają czas na przeznaczonych dla nich zajęciach, a rodzice spotykają się w kawiarni i dzielą doświadczeniem oraz mogą porozmawiać z przedstawicielami szkół.

Oferta płatna

Trzy razy w tygodniu organizujemy spotkania, podczas których dzieci mają okazję pobyć razem i dowiedzieć się
czegoś ciekawego.

Spotkania odbywają się we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 9.00 do 14.00.
Oferta jest dostępna wyłącznie dla naszych uczniów. Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość na adres: kontakt@szkolamaranatha.pl.

Zapisy na zajęcia i informacje

Oferta zajęć dodatkowych jest skierowana do uczniów naszych szkół.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@szkolamaranatha.pl

Zapisy do szkoły

Zapisy na edukację domową trwają cały rok. Obecnie nie obowiązuje rejonizacja, nie ma także potrzeby uzyskiwania opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej. Do zobaczenia!